İlkelerimiz

Kalite

Mobilya sektörü günümüzde hizmet sektörü kadar incelik ve hassasiyet gerektirmektedir. Müşteri odaklı felsefemiz sayesinde üretimden-satışa, satıştan-organizasyona, sevkiyattan-montaja ve satış sonrası hizmetlerden müşteri hizmetlerine kadar tüm organizasyon yapısı içerisinde bu bilinçle hareket eden Saray Mobilya, kaliteyi ana ilkelerinden biri olarak kabul etmektedir.

Dünyadaki tasarım yaklaşımlarını, büro mobilyacılığındaki değişimleri ve yenilikleri uzman kadrosuyla sürekli değerlendiren Saray Mobilya, hizmet kalitesini bu gelişmeler doğrultusunda sürekli olarak geliştirmektedir.

Farklı Olmak

Orijinal tasarım anlayışımızla, Gürsan farkını; tasarımın başlangıcından, ürünün siz değerli müşterilerimize teslimatına ve satış sonrasına kadar sürdürüyoruz. Çünkü farklı olmanın sadece söylemde olamayacağını, eylemle desteklenmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Yenilikçilik

İnsanın düşünce dünyasındaki değişimler, her alanda kaçınılmaz bir değişime sebep olmaktadır. Her alanda yaşanan bu değişim ofis mobilyacılığında da kendisini göstermektedir. Saray Mobilya olarak; teknolojiyi, yenilikçi hizmet anlayışlarını ve gelişen tasarım akımlarını yakından takip ediyor, yenilikleri kimliğimize uygun olacak şekilde bünyemize dahil ediyoruz.

Çevreye ve İnsan Sağlığına Saygı

Bütün ürünlerimizi, çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir anlayış çerçevesinde satıyoruz. Hiçbir ürünümüzde çevreye ve insana zarar verebilecek kimyasal madde kullanmıyor, çevre protokollerine harfiyen uyuyoruz. Saray Mobilya olarak, sağlıklı bir çalışma ortamında olmanıza büyük önem veriyoruz.Saray Mobilya & Mefruşat © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.